Yara v České republice

YARA Agri Czech Republic s.r.o. je dceřinnou společností globálního světového výrobce průmyslových hnojiv Yara International ASA se sídlem v norském Oslo. Zastupuje svoji mateřskou společnost na českém a slovenském trhu v oblasti prodeje a distribuce průmyslových hnojiv a souvisejících nástrojů a služeb..

YARA Agri Czech Republic s.r.o. poskytuje komplexní služby ve výživě a hnojení zemědělských plodin, v oblasti poradenství, diagnostiky, prodeje a distribuce průmyslových hnojiv. Nabízí širokou škálu hnojiv, jak pro hlavní polní plodiny, tak i speciální kultury. 

Portfolio nabízených hnojiv obsahuje hnojiva pro základní hnojení a přihnojování během vegatece ve formě kapalné i pevné. Důležitou součástí nabídky jsou i hnojiva určená pro základní hnojení speciálních kultur, včetně hnojiv vhodných pro kapkovou závlahu (fertigaci) a rovněž speciálních kapalných hnojiv k aplikaci na list u hlavních polních plodin i speciálních kultur.

Adresa hlavní kanceláře je Dušní 10, Praha 1. Další kontakty na zástupce v jednotlivých regionech najdete v části s kontakty.